Festyn Rodzinny „Znowu Razem”

Oj działo się działo dnia 10.06.2022r odbył się Festyn Rodzinny „Znowu Razem”. I jak w piosence nie nocy było mało tylko dnia nam było mało. Mnóstwo atrakcji i pozytywnej energii zafundowaliśmy sobie wzajemnie podczas Rodzinnego Festynu Znowu Razem. Nie zatrzymało nas nic i nikt, Znowu byliśmy RAZEM.

IV Regionalny Międzyszkolny Turniej Szachowy WESOŁY SKOCZEK – wyniki

Dnia 08.06.2022r odbył się IV Regionalny Międzyszkolny Turniej Szachowy WESOŁY SKOCZEK. Brało w nim udział 42 uczniów z Bytomia i Piekar Śląskich. W kategorii najlepsza drużyna szkoły podstawowej: I MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 46 z Bytomia, II MIEJSCE – Katolicka Szkoła Podstawowa z Piekar Śląskich, III MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 3 z Bytomia. […]