Previous
Next
kurek

Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego

Według tekstu kronikarza Towarzystwa Strzeleckiego w Bytomiu z 1925 r. nieznane są początki bractwa. Z informacji z 1824 r. wynika, że zostało ono utworzone do ochrony miasta przed ponad 316 laty, a więc przed rokiem 1508. Z innych, wcześniejszych wzmianek, datowanych na 1728 r., można się dowiedzieć, że hrabia Karol Józef Henckel z Donnersmarków, w którego posiadaniu znajdował się Bytom, ożywił zawody strzeleckie, które nie odbywały się przez 220 lat.

Zobacz aktualny

Logowanie do

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia pozalekcyjne
II półrocze roku szkolnego 2019/2020

L.p.Imię i nazwisko  nauczycielaTyp zajęć
rozwijających zainteresowania i wspierających ucznia
 TerminSale
1.p. SulikowskaZajęcia wspierające – zespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 2wtorek   14.40-15.253
2. p. SulikowskaZajęcia artystyczne dla  klas  1-2 
czwartek    11.50-12.35
Bibliot.
3.p.PiskozubKółko przyrodnicze kl. 4-6 
piątek    8 .00- 8.45
33
4. p.PiskozubKółko informatyczne kl. 1-4 
poniedziałek  16.30-17.15
38
5.p. WędzelKółko informatyczne – kl. 5-8 
piątek 8.00-8.45
38
6.p. WędzelKółko informatyczne kl.1-3 
czwartek 13.50- 14.35
38
7.p. NowakowskaKółko plastyczne 1-3 
środa13.50-14.35
2
8. p. NowakowskaZespół dyd.-wyr. Kl.  3 
środa   9.50-10.35
2
9.p. WaliszkoKółko  matematyczne
 kl. 1-3
środa        8.55- 9.405
10. p. Waliszko Zespół wspierający dydaktyczno- wyrównawczy dla klas 3środa                8.00-8.455
11.p. GóreckaZespół muzyczny 4-8 
wtorek 8.00-8.45
24
12.p. RoszczypałaZespół muzyczny 1-3 
środa 14.45—15.30
1
13.p. WanowiczEdukacja przez szachy
kl. /1b,1c,1d/
poniedziałek  8.00-8.455
14. p. WanowiczEdukacja przez szachy
kl. /2c,2d/
czwartek 13.50-14.355
15. p. WanowiczEdukacja przez szachy
kl. /2a,2b,3b,,3c/
czwartek 14.45- 15.305
16.p. MatoniaKółko historyczne 
czwartek 14.45-15.30
26
17. p. MatoniaKółko gitarowe 
środa 15.35-16.30
24
18.p. Kubica Kółko polonistyczne dla kl. 8 
poniedziałek 14.45-15.30
35
19.p. Laxa Kółko matematyczne matematyka dla klas 8poniedziałek  8.45-9.4034
20.p. ŁynnikKółko z j. angielskiego dla kl .8 
czwartek 8.00-8.45
31
21. p. ŁynnikKółko z j. angielskiego dla kl 5 .6-7 
poniedziałek
31
22.p. RyrkoKółko z j. angielskiego e-Twinning kl.6 
środa 8.00- -8.45
23
23. p. RyrkoGry i zabawy z językiem angielskim dla klas  1-3wtorek 14.45-15.3023
24.p. KukulskaZajęcia wspierające – zespół dydaktyczno- wyrównawczyponiedziałek 8.55-9.40Świetlica – mała sala
25.p. TworeszczukSocjoterapia dla klasy 7b 
piątek 8.00- 8.45
32
26.p. Jankowska Gimnastyka korekcyjna kl. 5 
poniedziałek 15.40-16.25
s. gim.
27p. WalczyńskaZajęcia wspierające – zespół dydaktyczno- wyrównawczy wyrównawcze kl. 8awtorek 8.55-9.4036
28.p. ZioraZajęcia wspierające – zespół dydaktyczno- wyrównawczy wyrównawcze kl. 4i 5wtorek 10.45-11.3032
29.p. BiałasZajęcia wspierające – zespół dydaktyczno- wyrównawczy kl  4piątek  8.00-8.4536
x p. WanowiczEdukacja przez szachy
kl. /1a/
piątek 8.00-8.455
xp. JankowskaGimnastyka korekcyjna  kl. 1-3 
Wtorek 15.30-16.15
Sala gim.
xp. JankowskaPiłka siatkowa kl. 5-8 
Poniedziałek 16.25 17.10
sala gimn
xp.  KrzyszkowskiKoszykówka kl. 5-8 
Środa 
sala gimn


Zespoły dydaktyczno-wyrównawcze
 

L.p.Imię i nazwisko  nauczycielaTyp zajęć
rozwijających zainteresowania i wspierających ucznia
TerminSale
1.p. BalcarekZespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 1wtorek 14.45-15.301
2.p. SajnokZespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 3środa 8.00-8.45 
3.p. SajnokZespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 4poniedziałek 16.15-17.00 
4.p.BiałasZespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 5Czwartek 8.00- 8.4536
5.p. WalczyńskaZespół dydaktyczno wyrównawczy kl. 6-7wtorek 8.45- 8.4022
6.p. TworeszczukZajęcia  korekcyjno- kompensacyjneczwartek 9.50-1035.mała sala rewalidacyjna
7.p.Mirosława SwiersZajęcia dodatkowe
j. polski kl. 7
piątek  13.50—14.3532
7.p.Mirosława SwiersZajęcia dodatkowe
j. polski kl. 8
piątek  13.50—14.3532
Wszystkie klauzule o Państwa danych osobowych dostępne są w zakładce RODO