Zajęcia rozwijające zainteresowania w roku szkolnym 2023/2024
II półrocze
Lp. | NAUCZYCIEL | NAZWA ZAJĘĆ | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA |
1. | Violetta Nicpoń | Zajęcia rozwijające zainteresowania „Ja też to potrafię” | Środa | 8.55 – 9.40 |
2. | Darzena Waliszko | Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne w klasie 1b | piątek – co dwa tygodnie | 8.00 – 8.45 |
3. | Grażyna Nowakowska | Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne | czwartek | 8.00 – 8.45 |
4. | Barbara Tworeszczuk | O regionie przy Klopsztandze | poniedziałek | 11.50 – 12.35 |
5. | Ewa Wanowicz | Edukacja przez Szachy w Szkole grupa II | Poniedziałek | 13.45 – 14.30 |
6. | Iwona Roszczypała | |||
7. | Izabela Sulikowska | Rozwijanie kompetencji kluczowych | wtorek | 11.50 – 12.35 |
8. | Ewa Wiśniewska | Mali ekonomiści | poniedziałek | 10:45 – 11:30 |
9. | Katarzyna Kukulska | Zajęcia polonistyczne | środa | 8.55 – 9.40 |
10. | Beata Jankowska – Śliwka | Zajęcia rozwijające zainteresowania- sportowe kl. 4a, | Poniedziałek | 7:10 – 7:55, |
11. | Dominika Mika | Mali Naukowcy | Środa | 14:45 – 15:30 |
12. | Marcelina Ryrko | Kółko z języka angielskiego | czwartek | 13:50 – 14:35 |
13. | Aldona Grzybek | Kółko plastyczne | wtorek | 14.35 – 16.15 |
14. | Wiktoria Kroczek | Teatr marzeń | Czwartek | 8:00 – 8:45 |
15. | Julia Kuśnierz | Teatr marzeń | Czwartek | 8:00 – 8:45 |
16. | Aleksandra Golus | Mali Naukowcy | środa | 16:30 – 17:15 |
17. | Paweł Matonia | Kółko historyczne | wtorek | 13:50 – 14:35 |
18. | Kalina Nielipińska | Zajęcia rozwijające zainteresowania informatyczne | czwartek | 14.45 – 15.30 |
19. | Iwona Kubica | Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego w klasie ósmej | piątek | 13.50 – 14.35 |
20. | Anna Grabowska | Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka hiszpańskiego | czwartek | 15.30 – 16.15 |
21. | Beata Jankowska Śliwka | Zajęcia ogólnorozwojowe sportowe- nieodpłatne | wtorek | 15:30 – 16:15 |
22. | Julia Kuśnierz | Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty | Czwartek | 14:45 – 15:30 |
23. | Ewa Wanowicz | Edukacja przez Szachy w Szkole grupa I | Środa | 8.00 – 8.45 |
24. | Beata Jankowska Śliwka | Zajęcia gimnastyki korekcyjnej- Mirosław Ignasiak | Środa | 15.30 – 16. 15 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w roku szkolnym 2023/2024
II półrocze
Lp. | KLASA | NAUCZYCIEL | NAZWA ZAJĘĆ | DZIEŃ TYGODNIA | GODZINA |
1. | IV | Ilona Jaroń | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów kl. 4 | czwartek | 8.00 – 8.45 |
2. | V | Joanna Krajciczek | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 5 | poniedziałek | 8:00 – 8:45 |
3. | VI | Irina Łynnik | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas 6 | środa | 13:50 – 14:35 |
4. | VII | Małgorzata Laxa | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas 7 | poniedziałek | 08:00 – 08:45 |
5. | VIII | Agata Białas | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 8 | czwartek | 13:50 – 14:35 |
6. | Gr.1 | Ewa Wiśniewska | Język polski dla obcokrajowców | Wtorek | 15:30 – 17:00 |
7. | Gr.2 | Ewa Wiśniewska | Język polski dla obcokrajowców | środa | 15:30 – 17:00 |
8. | Gr.2 | Ewa Wiśniewska | Język polski dla obcokrajowców | Czwartek, piątek | 12:50 – 14:30 |
9. | VI, VII, VIII | Paweł Matonia | Język polski dla obcokrajowców | Wtorek środa | 15:30 – 16:15 7:10 – 7:55 |
10. | 8a i 8b | Karolina Hanzel | Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (zajęcia bezpłatne w ramach planu naprawczego) | piątek | 12:50 – 13:35 |
11. | 1b | Darzena Waliszko | Zajęcia zespołu dydaktyczno – wyrównawczego w klasie 1b | piątek – co dwa tygodnie | 8.00 – 8.45 |
12. | Gr.1 | Ewa Wanowicz | Język polski dla obcokrajowców | Poniedziałek Piątek | 15.30 – 17.00 14.45 – 16.15 |
13. | I – III | Ewa Wanowicz | Dodatkowy język polski dla obcokrajowców kl. I-III | Poniedziałek | 12.00 – 13.30 |