Uwaga rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych
Dyrektor szkoły zaprasza 25 sierpnia 2021 r.  na godz. 17:00, na zebranie z rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych.

Wyprawka dla pierwszoklasisty

Szanowni Państwo!

8 marca 2021 rozpoczyna się okres rekrutacji do klas I na rok szkolny 2021/ 2022.

W celu zapisania dziecka do szkoły, konieczne jest złożenie w sekretariacie szkoły odpowiedniego wniosku lub zgłoszenia:

– dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły – załącznik nr 1 Zgłoszenie dziecka  do pierwszej klasy rejonowej szkoły podstawowej;
– dla dzieci spoza obwodu szkoły  – załącznik nr 2 – Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy publicznej szkoły podstawowej;

Zamieszczamy Uchwałę nr LV/681/17 Rady Miejskiej w sprawie określenia lokalnych kryteriów rekrutacji, punktacji oraz dokumentów potwierdzających ich spełnienie przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem do publicznych szkół podstawowych  prowadzonych przez Miasto Bytom;
Przedstawiamy też komunikat dotyczący terminów rekrutacji w naszym mieście.
Termin postępowania rekrutacyjnego upływa dnia  7 maja 2021 r.
Poniżej zamieszczamy KOMUNIKAT nr 1/2021 z dnia 18 stycznia 2021 r.

Wykaz terminów postępowania  rekrutacyjnego i uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów   do klas pierwszych w naszej szkole na rok szkolny 2021/2022:

Szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą lokalową. Zajęcia z uczniami prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli.
Dzieci uczą się w kolorowych i bardzo dobrze wyposażonych klasach. Większość pomieszczeń w ostatnich latach zostało wyremontowane. Mamy nową bibliotekę, salę gimnastyczną z pełnym węzłem sanitarnym, nowe boisko wielofunkcyjne, Podwórko Talentów Nivea, dodatkową nową salę w świetlicy i nowe pomieszczenia do nauki. Ponadto dysponujemy ciekawą, bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych.
Zapewniamy fachową opiekę świetlicy szkolnej w godz. 6.30 – 17.00.
Naszym dzieciom serwujemy pyszne domowe obiady, przygotowywane w naszej kuchni.

Zapraszamy do śledzenia wydarzeń z życia szkoły na szkolnym profilu na facebooku oraz na stronie internetowej szkoły.

W sprawie określenia lokalnych kryteriów rekrutacji, punktacji oraz dokumentów
potwierdzających ich spełnienie przy przyjęciu kandydatów zamieszkałych poza obwodem
do publicznych szkół podstawowych  prowadzonych przez Miasto Bytom;
Uchwała nr LV/681/17 Rady Miejskiej  w Bytomiu
Terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego oraz terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022KOMUNIKAT nr 1/2021
z dnia 18 stycznia
2021 r.