IMG-20240507-WA0079

VI Wojewódzki Międzyszkolny Turniej Szachowy „770 lat Bytomia z WESOŁYM SKOCZKIEM”.

VI Wojewódzki Międzyszkolny Turniej Szachowy „770 lat Bytomia z WESOŁYM SKOCZKIEM” odbył się zgodnie z planem 07.05.2024r. W szkole gościliśmy 12 szkół województwa śląskiego (102 szachistów). Dziękujemy przybyłym gościom P. Dawidowi Borucie – wiceprezesowi Śląskiego Związku Szachowego, P. Barbarze Freier-Pniok– Naczelnik Wydziału Edukacji oraz sędziemu ŚZSzach P. Martinowi Surmie.

W kategorii drużynowej:

I miejsce – NSMS Żory, II miejsce – SP 17 Chorzów, III miejsce – SP 46 Bytom,IV miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa Bytom, V miejsce – SP 8 Tarnowskie Góry, VI miejsce – SP 38 Bytom, VII miejsce – SP 3 Bytom, VIII miejsce – SP 26 Bytom, IX miejsce – SP 3 Bytom, X miejsce – SP 4 Bytom, XI miejsce – MSP 2 Piekary Śląskie, XII miejsce – SP 54 Bytom,XIII miejsce – SPMS Bytom.

W kategorii indywidualnej klasy I – III chłopcy:

I miejsce – Robert Siedlarz (NSMS Żory), II miejsce – Wiktor Gorczyk (NSMS Żory), III miejsce – Szymon Wieczorek (SP 17 Chorzów), IV miejsce – Beniamin Wojtas (Społeczna SP Bytom), V miejsce – Alan Krawczyk (SP 8 Tarnowskie Góry), VI miejsce – Natan Bielatowicz (SP 46 Bytom);

W kategorii indywidualnej klasy I – III dziewczęta: I miejsce – Alicja Bednarczuk (NSMS Żory), II miejsce – Agata Sozoniuk (SP 54 Bytom), III miejsce – Zuzanna Bogus (SP 17 Chorzów), IV miejsce – Natalia Walkowiak (Społeczna SP Bytom), V miejsce – Agata Chybowska (SP 17 Chorzów), VI miejsce – Maria Nawrot (SP 46 Bytom);

W kategorii indywidualnej klasy IV – VIIIchłopcy: I miejsce – Marcel Wiśniewski (SP 38 Bytom),II miejsce – Tymon Markowski (SP 46 Bytom),III miejsce – Jan Kupczyk (NSMS Żory), IV miejsce – Piotr Yarychevskyi (SP 3 Bytom), V miejsce – VladyslavMaruniak(SP 3 Bytom), VI miejsce – Piotr Wawrzacz (NSMS Żory);

W kategorii indywidualnej klasy IV – VIII dziewczęta: I miejsce – Julia Dudek (SP 8 Tarnowskie Góry),II miejsce – Maja Żychowska (SP 4 Bytom),III miejsce – Noemi Olejniczak (SP 17 Chorzów), IV miejsce – Zofia Śmiałek (Społeczna SP Bytom),V miejsce – Emilia Boucek (SP 4 Bytom), VI miejsce – Nikola Ordzowiała (NSMS Żory).

Laureatom turnieju gratulujemy WSPANIAŁYCH SUKCESÓW NA NIWIE 64 PÓL 😊, a pozostałym dobrej zabawy. Liczymy, że spotkamy się za rok!