stick-family-1449578741cAV

„V EDYCJA SZKOŁY DLA RODZICÓW”

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Bytomiu serdecznie zaprasza zainteresowanych rodziców i opiekunów na spotkanie  „V Edycji Szkoły Dla Rodziców”. Temat najbliższego spotkania:

„Jak rozbroić minę? – praktyczne porady dla rodziców nastolatka”

Zajęcia prowadzą pracownicy Poradni – Joanna Świerczek i Dominika Rojek-Bąk. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 stycznia 2020 (środa) o godzinie 16.00 w budynku dawnego Gimnazjum nr 2 przy Placu Klasztornym 2. Spotkania w ramach „Szkoły Dla Rodziców” są bezpłatne, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenia.

Szczegóły i harmonogram spotkań kliknij tutaj