Kula projekt

Projekt Phoenix Active School

Ogólnopolski Projekt Phoenix Active School dobiegł końca.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach sportowych, które były wygraną właśnie w tym projekcie, a którego celem było rozbudzenie aktywności fizycznej wśród dzieci ich rodzin oraz nauczycieli.

Podczas warsztatów gościliśmy także olimpijkę z Tokio , medalistkę Mistrzostwa Świata i Europy w pływaniu Panią Dominikę Kossakowską.

Projekt odbywał się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Autor tekstu: Ewa Wiśniewska