kurek

Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego

Według tekstu kronikarza Towarzystwa Strzeleckiego w Bytomiu z 1925 r. nieznane są początki bractwa. Z informacji z 1824 r. wynika, że zostało ono utworzone do ochrony miasta przed ponad 316 laty, a więc przed rokiem 1508. Z innych, wcześniejszych wzmianek, datowanych na 1728 r., można się dowiedzieć, że hrabia Karol Józef Henckel z Donnersmarków, w którego posiadaniu znajdował się Bytom, ożywił zawody strzeleckie, które nie odbywały się przez 220 lat.

Previous
Next
MS Office 365

Pakiet Office 365 bezpłatny dla całej szkoły

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogą bezpłatnie korzystać z usługi Office 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia. Można z nich korzystać na wszystkich urządzeniach. Żeby zacząć nalży użyć ważnego adresu szkolnego.

Office 365 udostępnia rozbudowane narzędzia, które umożliwiają stworzenie bezpiecznego i sprzyjającego współpracy środowiska do nauki. Office 365 pozwala łączyć rozmowy, treści i aplikacje w jednym, wygodnym miejscu.

Zasady zachowania na Teams

W razie trudności w pracy z MS Teams polecamy przygotowany przez Waldemara Grabowskiego film na YouTube: 
Przewodnik po Office 365 i MS Teams dla UCZNIA i RODZICA.

Wszystkie klauzule o Państwa danych osobowych dostępne są w zakładce RODO