MS Office 365

Pakiet Office 365 bezpłatny dla całej szkoły

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogą bezpłatnie korzystać z usługi Office 365 Education, która obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, a także Microsoft Teams, oraz inne narzędzia. Można z nich korzystać na wszystkich urządzeniach. Żeby zacząć nalży użyć ważnego adresu szkolnego.

Office 365 udostępnia rozbudowane narzędzia, które umożliwiają stworzenie bezpiecznego i sprzyjającego współpracy środowiska do nauki. Office 365 pozwala łączyć rozmowy, treści i aplikacje w jednym, wygodnym miejscu.

Zasady zachowania na Teams

W razie trudności w pracy z MS Teams polecamy przygotowany przez Waldemara Grabowskiego film na YouTube:
Przewodnik po Office 365 i MS Teams dla UCZNIA i RODZICA.