santa-claus-1906513_640

Mikołajki w szkole

„Ho, Ho to ja Św. Mikołaj przybywam do Waszej szkoły z bardzo daleka”.  Tymi słowami przywitał tych najmłodszych ale i starszych wyczekiwany Mikołaj. A jak na Mikołaja przystało przyniósł grzecznym dzieciom i dorosłym prezenty. Było mnóstwo radości.  % grudnia br. odbyła się Pierwsza Edycja Mikołajkowego Turnieju Sportowego dla klas 4-6 , który zorganizowała pani Beata Jankowska -Śliwka. Całą imprezę mikołajkową przygotowała Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców, którzy też byli fundatorami upominków. Bardzo dziękujemy!
Przedstawiamy również wyniki turnieju sportowego:
Wyścigi rzędów doskonalące każdą zdolność motoryczną:
1 miejsce klasa 4 b
2 miejsce kl 4 a
Klasy 5 rywalizowały w grze łapanka rzucania:
klasa 5c 1 miejsce
5 a 2
5 d 3
5 b 4
Rywalizacja kl 6 dwa ognie usportowione:
1 miejsce kl 6 d
2 miejsce kl 6 c