mistrz_matma__Baner_350x300_wew

Konkurs matematyczny z nagrodami

Zachęcamy uczestnictwa w konkursie Mistrz Matematyki! Jest on organizowany w nowym serwisie edukacyjnym Mathematics.live, który stanowi matematyczną odsłonę Dyktanda.pl.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz do studentów i osób dorosłych. Organizatorzy przygotowali zagadnienia o zróżnicowanym poziomie trudności. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny!

Do zmagań o tytuł Mistrza Matematyki przystąpić można TUTAJ.

Konkurs potrwa od 21 stycznia do 27 marca 2022 r.

Najlepsi mogą liczyć na cenne nagrody rzeczowe! Z góry wiadomo także, ile punktów wystarczy uzbierać, aby zagwarantować sobie odebranie jednej z nagród gwarantowanych.

Serdecznie zapraszamy do rywalizacji i życzymy zdobycia wymarzonych nagród!