szach0

IV Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 46

W naszej szkole odbył się niezwykle emocjonujący i zacięty IV Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 46. Turniej zgromadził 30 utalentowanych i ambitnych uczniów, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Oto laureaci turnieju w poszczególnych kategoriach:

• w kategorii klas I-III
    – chłopcy: I miejsce – Natan Bielatowicz /2b/, II miejsce – Maciej Chrzanowski /2b/, III miejsce – Oliwier Bielatowicz /1c/, IV miejsce – Władysław Boroń /1a/.
    – dziewczęta: I miejsce – Maria Nawrot /2a/, II miejsce – Dorota Wilk /1c/, III miejsce – Lilianna Górska /2c/, IV miejsce – Julia Brończyk /3c/.
  • w kategorii klas IV -VIII
    – chłopcy: I miejsce -Tymon Markowski /7c/, II miejsce – Tadeusz Boroń /8b/, III miejsce – Stanisław Wycisk /4c/, IV miejsce – Fabian Konopnicki /6a/.
    – dziewczęta: I miejsce – Natalia Tabiszewska /6c/.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju za ich pasję, zaangażowanie i sportową postawę. Turniej był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności szachowych, ale także do integracji i zabawy.