puchar

I miejsce w XIV edycji Powiatowego Konkursu Historii Bytomia

12 czerwca 2024 r. uczniowie naszej szkoły, Helena z 6c i Antoni z 6b, odebrali dyplomy oraz nagrody za zajęcie I miejsca w kategorii klas VI-VIII, w XIV edycji Powiatowego Konkursu Historii Bytomia.
Serdecznie gratulujemy laureatom!
Konkurs tematycznie obejmował okres od początków osadnictwa do panowania ostatniego Piasta nad miastem.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9 w Bytomiu.
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 43.