Ferie

Ferie 2021

Życzymy wszystkim, aby był to czas spędzony bezpiecznie i w atrakcyjnej formie.

W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbywają się w jednym terminie i trwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich tegoroczne ferie uczniowie spędzą głównie w domach. Aby czas odpoczynku był jednak inspirujący i ciekawy, Ministerstwo edukacji Narodowej zachęca do skorzystania z ofert:
– Ferie z TVP
Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!
– Akcja „Ferie bez nudy”
To zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia!

Więcej informacji na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauk
Wiadomości – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)