review-g97c49cf40_640

Zagłosuj na nas w plebiscycie „Szkoła Roku 2021”

Trwa Wielki Plebiscyt Edukacyjny. Po raz kolejny zostaną przyznane zaszczytne tytuły w największym plebiscycie edukacyjnym w naszym regionie i w całej Polsce. Głosowanie będzie trwało do wtorku, 30 listopada do godz. 21.00 .

Szkoły, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

• tytuł Szkoła na medal w mieście lub powiecie
  • dyplom przygotowany do ekspozycji wręczany podczas wojewódzkiej gali plebiscytu
  • zaproszenie dla reprezentantów szkoły na wojewódzką galę plebiscytu
  • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów
  • voucher na promocję szkoły na łamach naszej gazety i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł

Szkoła, która w wojewódzkim etapie głosowania zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

• tytuł Szkoła Roku Województwa Śląskiego 2021
  • zaproszenie dla reprezentantów szkoły na ogólnopolską galę plebiscytu w Warszawie
  • statuetkę wręczaną podczas ogólnopolskiej gali
  • prezentację w dodatku do gazety, w którym zostaną przedstawieni laureaci plebiscytu
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów