t. sz. grafika

IV Szkolny Turniej Szachowy

2 października (sobota) g. 10.00 – 13.00 w jadalni szkolnej odbędzie się IV Szkolny Turniej Szachowy WESOŁY SKOCZEK o puchar Dyrektora SP 46 w kat. klas IV – VIII z podziałem na chłopców i dziewczęta. Gramy 7 rund po 10 min na zawodnika (tj. 20 min. na partię) z wykorzystaniem zegarów szachowych.
Na najlepszego chłopaka i najlepszą dziewczynę czeka puchar, trzy pierwsze miejsca w obydwóch kategoriach nagrodzone będą medalem, dyplomem i nagrodą rzeczową. Dla pozostałych słodka niespodzianka. Proszę zabrać ze sobą śniadanie i wodę do picia. Po zagranej partii będzie można skorzystać z zabaw na sali gimnastycznej – proszę zabrać ze sobą obuwie zmienne.

Serdecznie zapraszają organizatorzy.

Zapisy do piątku (01.10.2021r.) u organizatorów: Ewa Wanowicz (s. 5), Beata Jankowska-Śliwka (sala gimnastyczna),  Agnieszka Kanios (s. 25)