3,p1ekog5t25d3p1vp016561l2k6oo4

Podwórko Talentów Nivea otwarte!

To wiadomość, na którą czekało wielu z Was!

16 października Podwórko NIVEA zostało oficjalnie otwarte. Plac zabaw, którego fundatorem jest znana marka kosmetyków NIVEA, to nagroda w plebiscycie organizowanym przez firmę od kilku lat. Wygrana w konkursie stała się faktem i uczniowie szkoły jak i mieszkańcy Bytomia mogą już z niego korzystać. Wszystko dzięki wygranej w internetowym głosowaniu, które pokazało jak aktywnie potrafi działać lokalna społeczność.

Ten niesamowity plac zabaw składa się z trzech stref: sportowej, naukowej i artystycznej. Jest tak przemyślany, by wszystkie dzieci podczas zabawy mogły rozwijać swoje wyjątkowe talenty, wzbogacając przy tym wiedzę z fizyki, matematyki i astronomii. Plac jest wyposażone m.in. w huśtawkę bocianie gniazdo, kubik wspinaczkowy, trampoliny, grę skok w dal, grę w kapsle, grę twister, urządzenie do balansowania, tablice muzyczne, bębny, teatrzyk, tubę do rozmawiania, piaskownicę naukową, rowerek, planetarium, zegar słoneczny oraz nawierzchnię piaskową.

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli udało się wygrać tę inwestycję. Serdecznie im jeszcze raz dziękujemy.