laptop-2562361_640

Nowe decyzje rządu w sprawie szkół

Zgodnie z rozporządzeniem MEN nauczanie zdalne zostaje przedłużone do 7 czerwca 2020 r.

Obecnie szkoła funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Do 24 maja br. zawieszone są zajęcia stacjonarne. Uczniowie mają zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od 25 maja br. będą umożliwione za zgodą rodziców: zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych dla dzieci z klas I- III, zajęcia rewalidacyjne, konsultacje dla uczniów klas 8. Natomiast od 1 czerwca br. uruchamiamy konsultacje dla uczniów z klas 4  – 8, również za zgodą rodziców.