Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Zajęcia Dodatkowe

Zajęcia dodatkowe
II półrocze roku szkolnego 2018/2019
 
 
lp Nazwisko i imię nauczyciela Typ zajęć Dzień/godziny
1 Balcarek Gabriela Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z matematyki kl.V środa
10.45-11.30
Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z matematyki kl.IV Poniedziałek
10.45-11.30
2 Białas Agata ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z matematyki kl.VI Piątek
13.50-14.35
3 Golus Aleksandra ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z biologii Czwartek
 15.40-16.25
4 Górecka-Czarny Anna Zespół muzyczny  Poniedziałek
14.45-15.30
5 Grzybek Aldona Kółko plastyczne kl. IV-VIII wtorek
14.45 -15.30
6 Jacalska Daria Zajęcia plastyczno – techniczne dla dzieci świetlicowych Czwartek
 14:30-15.15
7 Jankowska-Śliwka Beata Gimnastyka korekcyjna dla klas I-III czwartek
13.50-14.35
8 Kanios Agnieszka Zajęcia szachowe Poniedziałek
14.45-15.30
9 Kubica Iwona Ortograffiti Vb poniedziałek
13.50-14.35
Język polski dla kl. VIII Piątek
8.00-8.45
10 Kukulska Katarzyna Zajęcia sportowe-klasy I środa
12.50-13.35
11 Krajciczek Joanna ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z jęz. pol
w klasach IV
Środa
14.45-15.30
Zespół dydaktyczno -wyrównawczy z j. polskiego  dla kl. V Czwartek
14.45-15.30
12 Laxa Małgorzata ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z  matematyki klasy V Poniedziałek
14.45-15.30
Matematyka dla kl. VIII Czwartek
14.45-15.30
13 Lepiorz Grzegorz Kółko misyjne Piątek
14.45- 15.30
14 Lis Bożena Mały geniusz – zajęcia przyrodnicze dla klas I-III Poniedziałek
13.50-14.35
15 Łynnik Irina ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z  j. angielskiego klasy VI-VII poniedziałek
14:45 - 15:30
Zajęcia z języka angielskiego dla kl. VIII Piątek
13.50-14.35
16 Matonia Paweł Kółko gitarowe Czwartek
14.45 - 15.30
Kółko historyczne piątek
 14.45 - 15.30
17 Młynek-Gaj Aldona Origami- dla dzieci świetlicowych piątek
14.00-14.45
18 Musialik Paulina ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z matematyki klasy IV Czwartek
14.45-15.30
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki dla klas VII Czwartek
15.30-16.15
19 Nowakowska Grażyna Zajęcia plastyczne-klasy I i III Wtorek
 14.45 - 15.30
Zajęcia plastyczne-klasy II Wtorek
 13.50-14.35
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy klasy II Czwartek
13.50-14.35
20 Piskozub Agnieszka Kółko ogrodnicze czwartek
 14.45 - 15.30
21 Przegendza Jakub Tenis stołowy Piątek
14.35 - 15.20
22 Roszczypała Iwona zajęcia plastyczno – techniczne  I-III Środa
13.40-14.25
Kółko muzyczne dla klas I-III Środa
14.30- 15.25
23 Ryrko Marcelina Gry i zabawy z językiem angielskim dla klas I-III

Poniedziałek
14.45-15.30

eTwinning Piątek
8:55-9:40
24 Sajnok Iwona
 
     ,,Mały czytelnik” -klasy I-III Środa
14.45-15.30
25 Sowa Wioletta Rękodzieło kl. II-III Co drugi piątek
13.35-15.20
26 Stepaniak Urszula Edukacja europejska – klub Europek czwartek
11.00-11.45
27 Sulikowska Izabela ,,Umiem więcej” zajęcia wspierające ucznia z  j. polskiego i matematyki
 w kl.III
Czwartek
13.40-14.25
28 Surowiec Krystyna Mały podróżnik wtorek
 14.45 -15.30
29 Swiers Mirosława Język polski dla klas VIII czwartek
13.40 -14.25
Zespół dydaktyczno – wyrównawczy KL.6-7 poniedziałek 
14.35 - 15.20
Szkolne koło Towarzystwa Miłośników Bytomia Wtorek
 14.35 - 15.20
30 Tworeszczuk Barbara Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne klasy  V-VIII czwartek
14.30 do 15.15
 
31 Tomaszek Teresa Umiem więcej-zajęcia wspierające ucznia z języka angielskiego-klasy IV-V Czwartek
14.30 -15.15
32 Waliszko Darzena Zajęcia sportowe klas III Poniedziałek
12.50 - 13.35
Zajęcia sportowe klas II Czwartek
 12.50-13.35
33 Wanowicz Ewa Kółko szachowe klasy Ib i Id Wtorek
 12.50-13.35
Kółko szachowe klasy Ia i Ic Wtorek
14.45-15.30
Edukacja przez szachy kl.IIa piątek
12.40-13.35
34 Wierzyk Marta Matematyka klasa VIII a poniedziałek
14.45-15.30
Matematyka klasa 5b piątek
8.00-8.45
35 Wędzel Kalina Kółko informatyczne  wtorek
13.50-14.35
36 Wikarek Anna Wolontariat Poniedziałek
13.50-14.35
37 Wiśniewska Ewa Kółko teatralne-klasy I-III Środa
15:45 - 16:30
12.50-13.35
38 Marut Bożena Gry planszowe Piątek
13.50-14.35
39 Nicpoń Violetta Kółko teatralne dla dzieci świetlicowych czwartek
15.00-15.45
40 Hadryś Magdalena Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne  
piątek
14.30-15.30
41 Sadowski Piotr Judo z elementami gimnastyki Poniedziałek
14.40-15.25
 
 

















































































































































 


 

Partnerzy

strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www