Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sukcesy uczniów

 
                 


 

ROK SZKOLNY 2019/ 2020
                                                                                   
 
   
   
                                                       ROK SZKOLNY 2018/ 2019
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "NIEUSTANNIE"
W RAMACH: IX MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ
wyróżnienie  Mateusz Sawer  /kl.Vd
Opiekunowie: mgr Aldona Grzybek
 
OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  JĘZ. ANGIELSKIEGO  "PANDA"
wyróżnienie  Maja Leszczyńska /kl. IVa/
wyróżnienie  Miłosz Butor  /kl.Vc/
wyróżnienie  Zuzanna Donat  /kl. VIIa/
Opiekunowie: mgr Marcelina Ryrko, mgr Teresa Tomaszek, mgr Irina Łynnik

 
 
III REGIONALNY MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "WESOŁY SKOCZEK"
w kategorii indywidualnej
klasy I-III chłopcy:
I miejsce  Tadeusz Boroń  /kl. IIIb/
II miejsce  Łukasz Standera  /kl. IIa/
klasy IV-VIII dziewczyny:
III miejsce  Natalia Klemens /kl. IVa/

w kategorii drużynowej
I miejsce  SP 46 Bytom 
Drużyna w składzie: Tadeusz Boroń /3b/, Łukasz Standera /2a/, Jan Majewski /2a/, Tymon Markowski /2c/, Eliza Szuba-Smolorz /1b/, Emilia Gniełka /1d/, Wiktoria Gniełka /2a/, Maja Bieniek /2b/, Natalia Klemens /4a/, Aleksandra Perlak /4c/, Winona Moj /5d/, Natalia Stefaniak /7a/, Grzegorz Domagała /7b/, Dawid Standera /6a/, Filip Mejer /4a/ i Maciej Syrek /4a/
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios
 
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZ. ANGIELSKIM
II miejsce  Franciszek Pindral  /kl. Vc/
Opiekun: mgr Marcelina Ryrko
 
MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS RECYTATORSKI "WIOSNO, WIOSENKO WITAMY CIĘ WIERSZEM"
w kategorii klas I-III
II miejsce  Marek Stańkowski  /kl. IIc/
w kategorii klas IV-VI
II miejsce  Natalia Klemens  /kl.IVa/
Opiekunowie: mgr Daria Jacalska, mgr Ewa Wanowicz

 
 
IX  TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZCZENIA PAMIĘCI PREZYDENTA POLSKI LECHA KACZYŃSKIEGO I WSZYSTKICH OFIAR TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ 
w kategorii indywidualnej
klasy I-V dziewczyny:
II miejsce  Natalia Klemens  /kl. IVa/
klasy VI-VIII i III gimnazjum dziewczyny:
III miejsce  Winona Moj /kl. Vd/

w kategorii drużynowej
III miejsce  SP 46 Bytom

Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios

 
 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"
kat. Maluch
wyróżnienie  Tadeusz Boroń /kl.IIIb/
wyróżnienie  Paulina Smyk /kl.IVa/
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczyapała, mgr Paulina Musialik

 
 
XIII REGIONALNY KONKURS GWAR ŚLĄSKICH
II miejsce  Michał Kiera /kl. IIb/
wyróżnienie Martyna Ball /kl. VIIIa/
Opiekunowie: mgr Wioletta Sowa, mgr Iwona Kubica
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O AUTYŹMIE
II miejsce  Natalia Klemens, Hanna Dzienniak, Paulina Smyk 
Opiekun: mgr Aleksandra Golus

 
 
MIEJSKI KONKURS "POEZJA POLSKA W PRZEKŁADZIE NA JĘZYK ANGIELSKI"
I miejsce  dla zespołu uczniów z kl. VIIIa : Michał Fligier, Jagoda Warchoł, Oliwia Łukasik, Lena Rudy, Zuzanna Krasucka 
Opiekun: mgr Marcelina Ryrko

 
 
VIII KONKURS  GRYFNY GODKI
wyróżnienie  Michał Kiera /kl. IIb/
Opiekun: mgr Wioletta Sowa
 
XXVIII CHORZOWSKI KONKURS RECYTACJI W MOWIE ŚLĄSKIEJ
III miejsce  Michał Kiera /kl. IIb/
Opiekun: mgr Wioletta Sowa
 
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTACJI W GWARZE ŚLĄSKIEJ ŚLĄSKA OJCZYZNA POLSZCZYZNA
laureat Michał Kiera /kl. IIb/
Opiekun: mgr Wioletta Sowa
 
VIII WOJEWÓDZKI KONKURS "TEATROMANIA DLA NAJMŁODSZYCH"
I miejsce  dla zespołu uczniów z SP46
Nagroda dla najlepszego aktora  Nadia Jania /kl.IIb/
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczypała, mgr Wioletta Sowa

 
 
II  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "MATMA NIE JEST TRUDNA"
I miejsce  Tadeusz Boroń /kl. IIIb/
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała
 
MIEJSKI KONKURS "CHOCHLIKOWE PSOTY"
I miejsce  dla drużyny: Paulina Kurowska /kl.IIIb/ , Piotr Szczurek /kl.IIIb/, Michał Kiera /kl. IIb/
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczypała, mgr Wioletta Sowa

 
 
XVIII WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY "BAJKOWE ZADANIA" zorganizowany przez Pałac Młodzieżowy w Katowicach
III miejsce  Tadeusz Boroń  /kl. IIIb/
laureatka Emilia Drejer  /kl. IIIb/
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała

 
 
MIEJSKI KONKURS KOLĘD I PASTORALEK
I miejsce  Maja Kozubal  /kl. IIIb/
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała
 
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU  ANGIELSKIM
w kategorii klas drugich
II miejsce  Lena Strzelczyk /kl. IIb/
w kategorii klas trzecich
I miejsce  Maja Kozubal  /kl. IIIb/
III miejsce  Emilia Drejer  /kl. IIIb/
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczypała, mgr Wioletta Sowa

 
 
MIEJSKI KONKURS "GWIAZDKA W POEZJI"
III miejsce  Piotr Szczurek  /kl. IIIb/
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała
 
KONKURS PLASTYCZNY LAURKA DLA NIEPODLEGŁEJ
III miejsce  Lena Strzelczyk  /kl. IIb/
Opiekun: mgr Wioletta Sowa
 
                                                                             
III MIEJSKI KONKURS MULTIMEDIALNY "O ŻYCIU
I DZIAŁALNOŚCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH" 

II miejsce  Wojciech Chytra  /kl. VIIb/
III miejsce  Sebastian Zimoląg  /kl. VIIIa/
Opiekunowie: mgr Kalina Wędzel, mgr Paweł Matonia
                                                                                      
                             DSC_0592                                                    
XI  INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI 11 LISTOPADA
w kategorii kl. IV - VI (rocznik 2008 - 2006) chłopcy
I miejsce  Denys Vintskovski  /kl. VIa/
II miejsce  Filip Mejer  /kl. IVa/
w kategorii kl. I - III (rocznik 2011 - 2009) chłopcy
II miejsce  Tadeusz  Boroń  /kl. IIIb/ 
III miejsce  Filip Michta  /kl. Ib/
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz

 
                                                                                   
BYTOMSKI TURNIEJ SZACHOWY ZORGANIZOWANY DLA UCZCZENIA 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI 
w kategorii dziewcząt
II miejsce  Natalia Klemens /kl. IVa/
w kategorii chłopcy
II miejsce  Filip Mejer /kl IVa/
w kategorii chłopcy
III miejsce SP 46  (Natalia Klemens IVa, Aleksandra Perlak IVc, Filip Mejer IVa, Maciej Syrek IVa, Denys Vintskovski IVa, Tristan Popowicz VIIIc,  Natalia Stefaniak VIIa,  Szymon Jakoweńko Vc, Tadeusz Boroń IIIb, Jan Majewski IIa, Maja Gryglewicz IVc, Joanna Szczurek Vb,  Wiktor Kozłowski VIb)
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz

 
                                                                                   
MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "TWARZE BYTOMIA"
nagroda specjalna Joanna Krzymińska  /kl. VIIIb/
Opiekunowie: mgr Aldona Grzybek
                                                                                   
KONKURS PLASTYCZNY "SIELSKIE KLIMATY"
POD PATRONATEM J. BUZKA
wyróżnienie Emilia Janus /kl. Vc/
Opiekunowie: mgr Aldona Grzybek
                                                                      



     
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA BYTOMIA W SZACHACH
II miejsce  Natalia Klemens /kl. IVa/, Filip Mejer /kl. IVa/,
Denys Vintskovski /kl. VIa/, Grzegorz Domagała /kl. VIIb/
Opiekunowie: mgr Agnieszka Kanios
 
SZKOLNY EKOLOGICZNY KONKURS WIEDZY
Klasy I-III
I miejsce  Tadeusz Boroń /kl. IIIb/
II miejsce  Natalia Łwaniczak /kl. IIc/, Antonina Turant ?kl. 1a/
III miejsce  Jakub Gała /kl. IIb/i Pola Rejman /kl. IIIb/
Klasy IV-VI
I miejsce  Julia Kubicka /kl. IVb/ i Paulina Smyk  /kl. IVa/
II miejsce  Natalia Klemens /kl. IVa/
III miejsce  Hanna Dzienniak/kl. IVa/, Antonina Grabska /kl. Va/
i Zuzanna Kurowska / kl. 4b/
Klasy VII-VIII
I miejsce  Konrad Krasoń /kl. VIIIc/
II miejsce  Mateusz Swoboda /kl. VIIb/
III miejsce  Paweł Wilk /kl.VIIa/

Opiekunowie: mgr Aleksandra Golus, mgr Agnieszka Piskozub
 
 


ROK SZKOLNY 2017/ 2018
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATAMATYCZNY KANGUR 2018
wyróżnienie Julia Jurkiewicz /kl. Vb/, 
Paulina Smyk /kl. IIIc/
 
 
KONKURS MULTIMEDIALNY Z OKAZJI "100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ" 
I miejsce  Mateusz Swoboda /kl. VIb/
III miejsce  Wojciech Chytra  /kl. VIb/
Opiekunowie: mgr Kalina Wędzel, mgr Paweł Matonia

czerwiec 2017 517
KONKURS FOTOGRAFICZNY "PIĘKNO LASU"
I miejsce Julia Kubicka /kl. IIIb/
wyróżnienie Alicja Młodawska /kl. IIIb/
Opiekun:mgr Agnieszka Piskozub
1-Desktop2
VIII  TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZCZENIA PAMIĘCI PREZYDENTA POLSKI LECHA KACZYŃSKIEGO I OFIAR TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ
w kategorii klas I-IV
chłopcy
I miejsce  Filip Mejer /kl. 3e/
III miejsce  Maciej Syrek /kl. 3e/
III miejsce  Igor Ferster /kl. 3e/
dziewczęta
I miejsce  Natalia Klemens /kl. 3e/
III miejsce  Hanna Wrotek /kl. 3e/

w kategorii drużynowej SP 46 zdobyła II miejsce 
 Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios
 
 
VIII REGIONALNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
III miejsce  dla zespołu z kl.1b w kategorii kl. I-III
Opiekun:  mgr Anna Górecka, mgr Marcelina Ryrko
 
II MIEJSKI KONKURS PIOSENKI BYTOMSKIEJ KARIN STANEK 
I miejsce  dla naszego zespołu w kategorii kl. 0-III
II miejsce  Maja Kozubal  /kl. 2b/ w kategorii kl. 0-III
III miejsce  dla naszego zespołu  w kategorii kl. IV-VII
II miejsce  Anna Brylska /kl. 4b/ w kategorii kl.IV-VII
Opiekun:  mgr Anna Górecka, mgr Iwona Roszczypała, mgr Gabriela Balcarek
 
 
XII REGIONALNY KONKURS GWAR ŚLĄSKICH
II miejsce  Martyna Ball /kl. VIIa/
III miejsce  Karolina Kowolik  /kl. Ib/
Opiekun:  mgr Iwona Kubica, mgr Wioletta Sowa,
 
V  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ
II miejsce   Szymon Jakoweńko  /kl.4c/
Wyróżnienie  Alex Olejniczak  /kl.4c/   
Opiekun: mgr Marcelina Ryrko
 
 
XIV  MIEJSKI KONKURS JĘZYKOWY NA LIST
Wyróżnienie  Jagoda Warchoł /kl.7a/ oraz Oliwia Łukasik /kl.7a/  
Opiekun: mgr Marcelina Ryrko
 
XVI  WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA CHOINKOWA"
Wyróżnienie  Mateusz Ziob /kl. 3a/
Opiekun: mgr Izabela Sulikowska
 
II  MIEJSKI KONKURS POETYCKO-RECYTATORSKI "GWIAZKA W POEZJI"
I miejsce  Piotr Szczurek /kl. 2b/ 
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała

 
 
VII  MIEJSKI KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZ. ANGIELSKIM
I miejsce  Maja Kozubal /kl. 2b/ 
III miejsce  Jakub  Szalecki /kl. 2b/ 
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała

 
 
II  MIEJSKI KONKURS "BYTOM W ZIMOWEJ SZACIE"
Wyróżnienie  Jakub Szalecki /kl. 2b/
Opiekun: mgr Iwona Roszczypała
 
II  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY "ZABAWY W STUMILOWYM LESIE"
II miejsce  dla uczniów: Hanna Dzienniak /kl.3a/, Bartosz Krupa /kl.3b/, Paulina Smyk /kl.3e/
Opiekunowie: mgr Izabela Sulikowska, mgr Bożena Lis, mgr Ewa Wanowicz
 
ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI"
Nominacja  dla Piotra Szczurek /kl. 2b/ 
Wyróżnienie  Anna Habraszka /kl. 1b/ 
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczypała, mgr Wioletta Sowa

 
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAMATYCZNY IM. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO
 Zakwalifikowanie do etapu ogólnopolskiego: Wiktoria Dąbrowska /kl.7a/
Opiekun: mgr Iwona Kubica

 
 
II  MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI "W DRODZE DO NASZEGO BETLEJEM"
I miejsce  Piotr Szczurek /kl. 2b/ w kategorii klas I-III
I miejsce  Joanna Szczurek /kl. 4b/ w kategorii klas IV-VI
Opiekunowie: mgr Iwona Roszczypała, mgr Iwona Kubica

 
 
MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
II miejsce w kategorii klas I-VI - SP 46
Natalia Klemens, Filip Mejer, Igor Ferster, Maciej Syrek /kl. 3e/

 
2017_11_mistrzostwa_bytomia_szachy
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR CHORZOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
Puchar dla Najlepszego Szachisty z Rocznika 2008 - Filip Mejer /kl. 3e/
II miejsce  - Filip Mejer /kl. 3e/
VIII miejsce -  Grzegorz Domagała /kl. 6b/
XIII miejsce - Maciej Syrek /kl/ 3e/
XIX miejsce - Winona Moj /kl. 4d/
XXII miejsce - Dawid Prugar /kl. 3e/
XXIII miejsce - Natalia Klemens /kl. 3e/
XXXIII miejsce - Hanna Wrotek /kl. 3e/
2017_V_turniej_szachy_
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI 11 LISTOPADA
w kategorii klas I-III
chłopcy

I miejsce  Igor Ferste /kl. IIIe/
III miejsce  Filip Mejer /kl. IIIe/
III miejsce  Maciej Syrek /kl. IIIe/
dziewczęta
I miejsce  Natalia Klemens /kl. IIIe/
III miejsce  Julia Duda /kl. IIIe/
III miejsce  Aleksandra Perlak /kl. IIIe/
w kategorii wiekowej klas IV-VII
III miejsce Winona Moj /kl. IIIe/
 Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios

 
3D Photo Collage Maker_1509440567823
CHORZOWSKI FESTIWAL SZACHOWY
TURNIEJ O PUCHAR BIAŁEGO I CZARNEGO GOŃCA
III miejsce i puchar Igor Ferster  /kl. III e/ kat. chłopcy
III miejsce i puchar Vinona Moj  /kl. IV d/ kat. dziewczęta
VI miejsce i medal  Natalia Klemens  /kl. III e/ kat. dziewczęta
V kategoria szachowa Julia Duda /kl. III e/
 Opiekun: mgr Ewa Wanowicz                               
                                        20171022_124244         
CHORZOWSKI FESTIWAL SZACHOWY
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 17 W CHORZOWIE
III miejsce Filip Mejer /kl. III e/
IV miejsce Grzegorz Domagała /kl. VI b/,
XVIII  miejsce Aleksandra Perlak /kl. III e/
XXII  miejsce Paulina Smyk /kl.III e/
XXIX miejsce Roksana Zając /kl. III e/
XXXI miejsce Magdalena Piątkowiak /III e/.
 Opiekun: mgr Ewa Wanowicz    
20171021_134916



ROK SZKOLNY 2016/ 2017

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PANDA
wyróżnienie  Paweł Przybyłka/kl.V a/:
Opiekun mgr Irina Łynnik
 
MIEJSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO BRILLAND KIDS
wyróżnienie  Sebastian Zimoląg /kl.VI b/

Opiekun mgr Irina Łynnik
 
KONKURS PLASTYCZNY B JAK BYTOM KRYMINALNY
II miejsce  Kinga Dziobek /kl.IVb/
III miejsce  Julia Kubicka /kl.IIb/
wyróżnienie Naila Czapla /kl II b/
Opiekunowie: mgr Iwona Kubica, mgr Bożena Lis
 
18619925_756084541237083_8403542311463804627_n
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO- PRZYRODNICZY
ZWIERZĘTA CHRONIONE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
III miejsce Joanna Krzymińska /kl.VIb/
wyróżnienie Wiktoria Dąbrowska /kl.VIa/
Opiekunowie: mgr Krystyna Surowiec, mgr Agnieszka Piskozub
 
 
IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CHOCHLIKOWE PSOTY
II miejsce dla szkoły w konkursie drużynowym
Opiekunowie: mgr Barbara Tworeszczuk, mgr Anna Kłysz
 
17_03-k_chps
MIEJSKI KONKURS TEATROMANIA DLA NAJMŁODSZYCH
II miejsce dla szkoły
Opiekunowie: mgr Marzena Dubanowicz, mgr Aldona Młynek-Gaj, mgr Daria Daria Jacalska, mgr Bożena Marut oraz  mgr Paweł Matonia
 
DSC_0107
MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS SZACHOWY WESOŁY SKOCZEK DLA UCZNIÓW KLAS I-III
II miejsce dla szkoły
II miejsce  Winona Moj  / kl. 3d/ w kategorii dziewcząt
III miejsce Natalia Klemens / kl. 2e/ w kategorii dziewcząt
IV miejsce Igor Ferster /kl. 2e/ w kategorii chłopców
V miejsce Filip Mejer /kl. 2e/ w kategorii chłopców
wyróznienie: Tadeusz Boroń w kategorii chłopców / kl.1b/
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios
17_03szachy_mk
MIEJSKI KONKURS POETYCKO-RECYTATORSKI GWIAZDKA W POEZJI
I miejsce Agata Gała /kl. 3c/
Opiekun: mgr Wioletta Sowa
 
collage
VI MIEJSKI KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM
MDK NR 1 W BYTOMIU
I miejsce: Maja Kozubal   /kl. 1b/  zobacz
2016_12_k_jang
ZAWODY MIKOŁAJKOWE
MKS PARK WODNY TARNOWSKIE GÓRY
II miejsce Mateusz Sawer /kl. 3d/ - konkurencja : 50 m stylem grzbietowym
III miejsce Mateusz Sawer /kl. 3d/ - konkurencja : 50 m stylem grzbietowym
Mateusz startował w kategorii 2007.
2016_12_k_pływ
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR CHORZOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ
III miejsce Filip Mejer i Ola Perlak , IV miejsce -  Igor Ferster i Natalia Klemens, V miejsce    -  Julia Duda,  VII miejsce    -   Maciej Syrek , XI miejsce    -   Dawid Prugar.  Wszyscy uczniowie uczęszczają do klasy 2e.
collage-2016-12-03(1)
MISTRZOSTWA BYTOMIA W SZACHACH
II miejsce Tristan Popowicz /kl. 6c/, Grzegorz Domagała /kl. 5b/, Winona Moj /kl. 3d/,  Filip Mejer /kl. 2e/
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA BYTOMIA W SZACHACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI 11 LISTOPADA
I miejsce  w kategorii klas I-III Winona Moj / kl. 3d/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, Agnieszka Kanios 
TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ZORGANIZOWANY
DLA UCZCZENIA 1050 ROCZNICY CHRZTU POLSKI
III miejsce dla SP 46 w kategorii Szkoła
Maciej Syrek /kl. 2e/, Igor Ferster /kl. 2e/, Filip Mejer /kl. 2e/, Ola Perlak /kl. 2e/,
Natalia Klemens /kl. 2e/, Winona Moj/ kl. 3d/, Szymon Jakoweńko /kl. 3c/,
Tristan Popowicz /kl. 6c/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, Agnieszka Kanios  
                            



ROK SZKOLNY 2015/ 2016

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BYTOMIA

Natalia Przybyłka   /kl. 6a/     więcej...
NataliaP_min
OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO PANDA
I miejsce Natalia Przybyłka /kl. 6a/
Opiekun:mgr Irina Łynnik
 
VI REGIONALNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
I miejsce w kategorii Zespół 1-3 grupa uczniów z klas 1-3
Opiekun: mgr Marcelina Ryrko
13423941_579506592228213_2973613054506815712_n
OGÓLNOPOLSKI KONKURS FINAŁOWY - WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
I miejsce: Natalia Przybyłka / kl. VI a/,
                 Justyna Janoszczyk / kl. Vb a/ 
                 Wiktoria Dąbrowska / kl. V a/
Opiekun:mgr Urszula Stepaniak, mgr Iwona Kubica
 
funny
VI MIĘDZYNARODOWY  KONKURS PLASTYCZNY "CYRK"

Wyróżnienie: Bartek  Łukasik /kl. 5c/
1-1-20160525_090727

KONKURS PLASTYCZNY  "KOŚCIÓŁ ŚW. JACKA NA ROZBARKU"
I miejsce: Agnieszka Kubik /kl. V b /
II miejsce:Zuzanna Ziemnicka / kl. II c /
III miejsce:Bartosz Łukasik / kl. V b/

TURNIEJ WIEDZY O ŚWIETYM JACKU " ŚWIETY MISJONARZ EUROPY":
I miejsce: Natalia Przybyłka / kl. VI a/
2016_wyniki_konkursy_religijne
XVII EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU BYTOMIA
w kategorii uczniów klas IV-VI:
I miejsce: Natalia Przybyłka i Natalia Walaszczyk /kl. VI a/
Opiekun:mgr Paweł Matonia
 
LEKKOATLETYCZNY MEMORIAŁ IM. KAMILII SKOLIMOWSKIEJ
II miejsce dla SP 46
I miejsce w kategorii "Skok w dal" : Olivier Skrzypczyk /kl. 6a/
I miejsce w  kategorii  " Rzut piłką lekarską": Olivier Skrzypczyk /kl. 6a/
III miejsce  w kategorii "Bieg na 600 m": Olivier Skrzypczyk /kl. 6a/
III miejsce w kategorii "Bieg na 600 m" Weronika Molenda /kl. 6a/
Opiekun:mgr Beata Jankowska - Śliwka, mgr Jakub Przegendza
2016_zawody_lekkoatletyka
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI
50-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 46 W BYTOMIU
II miejsce dla SP 46 w kategorii Szkoła, a w kategorii indywidualnej
kat. dziewczęta (rocznik 2007 i młodsi)
II miejsce Winona Moj /kl. 2d/
kat. chłopcy (rocznik 2006 – 2003)
III miejsce Grzegorz Domagała /kl. 4b/
kat. dziewczyny (rocznik 2006 – 2003)
I miejsce  Natalia Walaszczyk /kl. 6a/
II miejsce  Natalia Janik /kl. 6a/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, Agnieszka Kanios
FotorCreated dyplomy szach
VI TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZCZENIA PAMIĘCI PREZYDENTA POLSKI LECHA KACZYŃSKIEGO I OFIAR TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ
II miejsce dla SP 46 w kategorii Szkoła, a w kategorii indywidualnej
klasyfikacja klasy I - IV
I miejsce Winona Moj /kl.2d/ 
klasyfikacja klasy V - VI
I miejsce  Natalia Walaszczyk /kl. 6a/
II miejsce  Natalia Janik /kl. 6a/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios
szachowy turniej
WOJEWÓDZKI KONKURS Z JEZYKA POLSKIEGO
Zakwalifikowanie się do wojewódzkiego etapu konkursu Natalia Przybyłka  /kl. 6a/
Opiekun: mgr Iwona Kubica
Ntalia P_etap wojewódzki
POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY WODA I MY
I miesce Bartosz Grolik /kl. 6b/
II miejsce Jakub Baniewicz /kl. 6c/
Wyróżnienie: Jakub Olczyk /kl. 6c/
Opiekunowie: mgr Agnieszka Piskozub, mgr Krystyna Surowiec
4_2016_pke_woda_i_my
REJONOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
II miesce drużynowo w kategorii dziewcząt:
Natalia Walaszczyk, Natalia Janik /kl. 6a/
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios,
 
szachistki
MISTRZOSTWA BYTOMIA W SZACHACH
I miejscii e Natalia Walaszczyk  /kl. 6a/
III miejsce Natalia Janik /kl. 6a/
I mijesce drużynowo w kategorii dziewcząt: Natalia Walaszczyk, Natalia Janik
IV mijesce druzynowo w kategorii chłopców: Grzegorz Domagała,
Opiekunowie: mgr Ewa Wanowicz, mgr Agnieszka Kanios, mgr Beata Jankowska-Śliwka
2015_mistrz_szachy
IV KONKURS HISTORII MIASTA BYTOMIA  PATRONI BYTOMSKICH ULIC
II miejsce Natalia Przybyłka i Natalia Walaszczyk  /kl. 6a/
Opiekun: mgr Paweł Matonia
konk
TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI
35-LECIA NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"
III miejsce dla SP 46 w kategorii Szkoła, a w kategorii indywidualnej
klasyfikacja dziewcząt klas IV-VI
I miejsce Natalia Walaszczyk /kl. 6a/
II miejsce Natalia Janik /kl. 6a/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, Agnieszka Kanios
 
SZACHOWE MISTRZOSTWA MIĘDZYSZKOLNE O PUCHAR
DYREKTORA SP NR 38 W BYTOMIU SUCHEJ GÓRZE
III miejsce dla SP 46 w kategorii Szkoła, a w kategorii indywidualnej
klasyfikacja dziewcząt
I miejsce Natalia Walaszczyk /kl. 6a/
II miejsce Winona Moj /kl.2d/
III miejsce  Natalia Janik /kl. 6a/
klasyfikacja chłopców
IV miejsce  Dawid Standera /kl. 3a/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz, Agnieszka Kanios
 
 
IX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA BYTOMIA W SZACHACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z OKAZJI 11 LISTOPADA
I miejsce  w kategorii indywidualnej  I-III chłopców:Dawid Standera /kl. IIIa/
I miejsce  w kategorii indywidualnej IV-VI dziewcząt: Natalia Janik /kl. 6a/
III miejsce dla dziewcząt z klas I-III i IV - VI:Natalia Janik, Natalia Walaszczyk /kl. 6a/, Winona Moj / kl. 2d/
Opiekun: mgr Ewa Wanowicz
 

2015_Mistrzostwa Bytomia_11Listopada

   

 

 

Partnerzy

strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www strony www