Happening historyczny "Bytom 1919-1922"

27 września uczniowie klas 8a oraz 7a i b wzięli udział w happeningu historycznym "Bytom 1919-1922", zorganizowanym z okazji stulecia powstań śląskich. Podczas trwania imprezy, uczestnicy odbyli spacer historyczny ulicami miasta, zwiedzili wystawę "Na rozdrożu… Życie codzienne Górnoślązaków w okresie powstań śląskich i plebiscytu" oraz zagrali w grę edukacyjną "Gramy w powstania", którą również planujemy przeprowadzić wkrótce w naszej szkole.

Kolaż happening powstańczy