VipTalisman9

Dnia 1 marca w piątek odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3.

Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u najmłodszych uczniów wiele radości. Odświętnie udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący do uciechy klimat. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci.  Do tańca przygrywała skoczna muzyka. Zorganizowano wiele ciekawych konkursów. Wszyscy dobrze się bawili.

Autor tekstu: Iwona Sajnok